Loading...
Dean Koontz

The Door to December

6,29

1 op voorraad, laatste exemplaar!

ISBN: 9780747237051
Toevoegen aan Wishlist

Bestel voor maandag 12:00 uur voor bezorging op dinsdag 8 december
Categorie:

Beschrijving

Can the love of a mother bring back the lost past and overcome the terrifying evil of the present? The Door to December is a thrilling novel from bestselling author Dean Koontz, of terrible secrets and a haunting past. Perfect for fans of Richard Laymon and Harlan Coben. ‘First-rate suspense, scary and stylish’ – Los Angeles Times Six years ago, Laura McCaffrey’s three-year-old daughter Melanie was kidnapped by Laura’s estranged husband, Dylan, and seemingly vanished from the face of the earth. Now, Melanie has been found, a nine-year-old wandering the Los Angeles streets with blank eyes and a secret in her soul she will not or cannot reveal. Dylan has been found too – or at least his mangled remains. Melanie is home again. But can she ever truly be safe – as the floodgates of terror open and the bloody torrent comes pouring through…? What readers are saying about The Door to December: ‘**Captivating** [right up to] the explosive end’ ‘Once I started this book I was absolutely hooked and read it in three nights. A fantastic fast-paced thriller’ ‘A well written book, the plight of the little girl pulls at your heartstrings, and the tension in the plot keeps you turning the pages’
——
Kan de liefde van een moeder het verloren verleden terugbrengen en het angstaanjagende kwaad van het heden overwinnen? The Door to December is een spannende roman van bestsellerauteur Dean Koontz, over vreselijke geheimen en een spookachtig verleden. Perfect voor fans van Richard Laymon en Harlan Coben. ‘Eersteklas spanning, eng en stijlvol’ – Los Angeles Times Zes jaar geleden werd de driejarige dochter van Laura McCaffrey, Melanie, ontvoerd door Laura’s vervreemde echtgenoot, Dylan, en verdween ze schijnbaar van de aardbodem. Nu is Melanie gevonden, een negenjarige die door de straten van Los Angeles dwaalt met lege ogen en een geheim in haar ziel dat ze niet wil of kan onthullen. Dylan is ook gevonden – althans zijn verminkte overblijfselen. Melanie is weer thuis. Maar kan ze ooit echt veilig zijn – terwijl de sluizen van terreur opengaan en de bloedige stroom stroomt door …? Wat lezers zeggen over The Door to December: ‘** Boeiend ** [tot en met] het explosieve einde’ ‘Toen ik eenmaal aan dit boek begon, was ik absoluut verslaafd en las ik het in drie nachten. Een fantastische snelle thriller ” Een goed geschreven boek, de benarde toestand van het kleine meisje trekt je aan het hart en de spanning in de plot zorgt ervoor dat je de pagina’s omslaat ‘

Extra informatie

Auteur

Conditie

Redelijk

Bindwijze

Paperback

Druk

New edition

Uitgever

Headline Publishing Group

2 beoordelingen voor The Door to December

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “The Door to December” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close Menu
Koop voor 20,00 meer en ontvang gratis verzending
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}