Loading...
Sophie Hannah

Lasting Damage

8,50

1 op voorraad, laatste exemplaar!

Toevoegen aan Wishlist

Bestel voor morgen 12:00 uur voor bezorging op donderdag 3 december
Categorie:

Beschrijving

De zenuwslopende zesde psychologische thriller van bestseller-misdaadschrijver Sophie Hannah, niet te missen voor lezers van Clare Mackintosh en Paula Hawkins. ‘Verbluffend verzekerd’ Daily Express ‘Een eersteklas whodunnit’ Schot Ga het huis van de andere vrouw niet in. . . Het is 1.15 uur. Connie Bowskill zou moeten slapen. In plaats daarvan logt ze in op een onroerendgoedwebsite op zoek naar een bepaald huis: 11 Bentley Grove, Cambridge. Ze weet dat het te koop is; Ze zag het bord van de makelaar minder dan zes uur geleden in de voortuin. Al snel klikt Connie op de knop ‘Virtual Tour’, die graag de binnenkant van Bentley Grove 11 wil zien en haar geest voor eens en altijd geruststelt. Ze merkt dat ze naar een scène uit een nachtmerrie kijkt: in de woonkamer, midden op het tapijt, ligt een vrouw met haar gezicht naar beneden in een enorme plas bloed. Geschokt maakt Connie haar man Kit wakker. Maar als Kit achter de computer gaat zitten om te kijken, ziet hij geen lijk, alleen een ongerept beige tapijt in een heel gewone kamer. . .
——
The unnervingly good sixth psychological thriller from bestselling crime writer Sophie Hannah, not to be missed for readers of Clare Mackintosh and Paula Hawkins. ‘Jaw-droppingly assured’ Daily Express ‘A first-class whodunnit’ Scotsman Don’t go into the other woman’s house . . . It’s 1.15 a.m. Connie Bowskill should be asleep. Instead, she’s logging on to a property website in search of a particular house: 11 Bentley Grove, Cambridge. She knows it’s for sale; she saw the estate agent’s board in the front garden less than six hours ago. Soon Connie is clicking on the ‘Virtual Tour’ button, keen to see the inside of 11 Bentley Grove and put her mind at rest once and for all. She finds herself looking at a scene from a nightmare: in the living room, in the middle of the carpet, there’s a woman lying face down in a huge pool of blood. In shock, Connie wakes her husband Kit. But when Kit sits down at the computer to take a look, he sees no dead body, only a pristine beige carpet in a perfectly ordinary room . . .

Extra informatie

Afmetingen 19.8 × 12.9 × 3.2 cm
Auteur

Conditie

Goed

Bindwijze

Paperback

2 beoordelingen voor Lasting Damage

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Lasting Damage” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Close Menu
Koop voor 20,00 meer en ontvang gratis verzending
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}